Otomotiv Hizmetleri

Otomotiv Hizmetleri

Otomotiv Hizmetleri

Otomotiv Hizmetleri, Boracan Otomotiv sektöründeki yeriniz ne olursa olsun – ister bir taşıt üreticisi veya satıcısı ister karayolu kullanıcılarının haklarını gözeten bir devlet kurumu olun – güvenliği, verimliliği, kaliteyi ve uygunluğu sağlamak son derece önemlidir. Otomotiv hizmetleri sağlayıcısı olarak biz, tüm dünyadaki devletleri, üreticileri, tacirleri, finansal kurumları ve sigorta şirketlerini destekleyerek benzersiz bir deneyim sunuyoruz. İstanbulun dört bir yanında ofisler, laboratuvarlar ve taşıt test merkezleri ağı ile, size gerçekten eşsiz, bağımsız ve küresel bir hizmet sunuyoruz. Sonuç olarak, gerçekten güvenilir, bağımsız, doğru ve güvenli taşıt ve otomotiv uzmanlığı için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları ve uzmanlığı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular!

Borancan İstanbul / Pendik Mahallesi İçersinde Sayısız Referanslara Sahip Kurumsal Nitelikleri Devam Ettiren Tadilat ve Temizlik Şirketidir.

Telefon vb iletişim araçlarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden her hangi bir ücret talep etmeden keşif hizmetini sağlamaktayız.

Fabrika, Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireye 2 veya 3 kişilik ekiple müdahale gerçekleştiriyoruz.

Çok acil durumlar haricinde Pazar günleri sadece periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz.

Tadilat ve Temizlik Hizmetleri İçin;