Emlak ve Kiralama Hizmetleri

1329

Emlak ve Kiralama Hizmetleri

Emlak ve Kiralama Hizmetleri, Yasadiginiz yerde olmayan ikinci konutlarinizin kiralamalari ve kontrol ve bakimlari özellikle mal sahiplerine oldukça sikintili durumlara düsürebilir. Borancan Yapı Emlak bu tür durumlarda yasanan tüm sorunlari rahatlikla çözebilecek ve gerektiginde sorumluluk alarak hertürlü destegi sunabilecek kapasiteye sahiptir. Tüm bu kiralama veya satis islemleri ciddi oranda tanitim ve promosyon oraganizasyonlari gerektirir. Özellikle yabanci yatirimci ve yurtdisinda olan Türk vatandasi konut sahipleri için (Karsilama, temizlik, Havaalani Transferleri kisa süreli konaklama) böyle bir organizasyon saglayamadiklari için ciddi sorunlar ve gelir kaybi yasayabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular!

Borancan İstanbul / Pendik Mahallesi İçersinde Sayısız Referanslara Sahip Kurumsal Nitelikleri Devam Ettiren Tadilat ve Temizlik Şirketidir.

Telefon vb iletişim araçlarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden her hangi bir ücret talep etmeden keşif hizmetini sağlamaktayız.

Fabrika, Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireye 2 veya 3 kişilik ekiple müdahale gerçekleştiriyoruz.

Çok acil durumlar haricinde Pazar günleri sadece periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz.

Tadilat ve Temizlik Hizmetleri İçin;