Büro & Ofis Temizliği

Buro-Ofis-Temizligi

Büro & Ofis Temizliği

Büro / Ofis Temizliği işlemine başlarken ilk olarak eldiven takılır, günlük düzenli olarak temizliği yapılan ofislerde çöp kovaları genelde 1-2 parça kağıt parçası vs. küçük çöpler olacağından çöp poşeti genelde değiştirilmez beklediğinde koku yapacak meyve ve yemek kalıntıları varsa poşet ıslak ise veya yırtık ise büyük çöp poşetine boşaltılmaz kovaya takılı olan poşet değiştirilir. çöp toplama işlemi bittikten sonra takılı olan eldiven çıkartılarak sonraki temizlik işlemi için eldiven takılır. Bu arada çöp kovası kirli ise yeşil temizlik bezi ile temizliği yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular!

Borancan İstanbul / Pendik Mahallesi İçersinde Sayısız Referanslara Sahip Kurumsal Nitelikleri Devam Ettiren Tadilat ve Temizlik Şirketidir.

Telefon vb iletişim araçlarıyla anlaşma sağlandığında sizlerden her hangi bir ücret talep etmeden keşif hizmetini sağlamaktayız.

Fabrika, Daire ve İş yerlerinizin metre kare veya büyüklüğüne göre bu sayı değişiklik göstermektedir. Ancak standart büyüklükteki bir daireye 2 veya 3 kişilik ekiple müdahale gerçekleştiriyoruz.

Çok acil durumlar haricinde Pazar günleri sadece periyodik ofis temizliği hizmeti veriyoruz.

Tadilat ve Temizlik Hizmetleri İçin;